صنایع چوبی و فلزی آرام
صنایع چوبی و فلزی آرام

فروشگاه اینترنتی آرام چوب، با تکیه بر اصل مشتری مداری و احترام به قانون حمایت از حقوق مصرف کننده، به تمامی مشتریان خود این امکان را می دهد که بتوانند کالای خود را پس از دریافت باز گردانند. خریداران محترم می توانند حداکثر طی گذشت ۷ روز از سفارش خود انصراف دهند و کالای خریداری شده خود را بازگشت دهند. 

ضمانت بازگشت محصول صرفاً برای خریدی به یادماندنی و رضایتمند توسط شما مشتریان گرانقدر و عزیز که خرید اینترنتی را در راستای هدفمند و سوق به دنیای الکترونیکی صورت میدهید

هدف از این طرح این است که: شما مشتریان عزیز با آسودگی خاطر خرید کنید و به خرید اینترنتی  و سایت فروشگاهی اطمینان کنید

شرایط بازگرداندن کالا

– اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

توجه بند ۱:

 

– اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

کالا را چطور ارسال کنید؟

استان البرز ، محمد شهر ، انتهای خیابان خافظ  ، پلاک ۱۶/۱ کدپستی ۳۱۷۸۶۱۹۷۱۹

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان فروش آرام چوب برسد، هزینه‌های ارسال به عهده  آرام چوب است.

– در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط  آرام چوب، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

درخواست خود را برای استفاده از طرح ضمانت بازگشت را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

– با شماره تلفن ۰۹۱۸۷۸۰۹۲۸۲  تماس بگیرید.

– یا به aramg880@gmail.com با ذکر شماره پیگیری سفارش، ایمیل بزنید.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شد

توجه بند ۱:  انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد. در صورتیکه انصراف بعد از ارسال کالا از سوی مشتری اعلام گردد مشتری موظف است هزینه رفت و برگشت را تقبل نماید.

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات آرام چوب (شماره تلفن  ۰۹۱۸۷۸۰۹۲۸۲) اطلاع داده شود.

– اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۷ روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

– با استناد به “توجه بند ۱” در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده  باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال و بازگشت کالا به عهده مشتری خواهد بود.